Domain Names, Domains, Hosting     


Рада міністрів ОБСЄ після п’ятиденного розгляду оголосила про рішення затвердити на посаді генерального секретаря організації швейцарського дипломата Томаса Гремінгера. Відповідну заяву 18 липня розмістили на сайті організації.

«Мені приємно вітати Томаса Гремінгера у якості нового генерального секретаря ОБСЄ. Як постійний представник Швейцарії під час головування його країни в ОБСЄ у період кризи, він довів свою відданість і компетентність як переговорник і медіатор. Я переконаний, що він використає ці якості під час роботи свого офісу як генеральний секретар», – зазначив голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц.

Також повідомляється, що на посаду директора бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ призначено Інгібьорг Сольрун Гісладоттір з Ісландії, колишній генеральний секретар організації Ламберто Заньєр став верховним комісаром у справах національних меншин, а французький політик Арлем Дезір – представником з питань свободи медіа.

Із 1 липня Організація з безпеки та співробітництва у Європі залишилась без генерального секретаря, оскільки учасники не змогли визначитись із кандидатурою наступника на цій посаді Ламберто Заньєра, чиї повноваження завершились напередодні.Генеральний секретар ОБСЄ є керівником адміністративного апарату, очолює секретаріат та діє як представник голови організації.

 

 


ваш коментар: