Domain Names, Domains, Hosting     


Ситуація в Україні не буде центральною темою на першій зустрічі президентів США та Росії Дональда Трампа та Володимира Путіна. Про це Радіо Свобода заявив науковий співробітник американського Інституту Брукінгса, колишній заступник голови Центрального банку Росії Сергій Алексашенко.

«Україна не буде в списку перших трьох тем розмови Трампа та Путіна, можливо навіть не увійде до списку перших п’яти тем. Очевидно, що є хакерські атаки Росії на американську виборчу систему, очевидно, є боротьба із «Ісламською державою» і Сирією, яка пов’язана із цим, очевидно, є Північна Корея, є Афганістан і є проблема в роззброєнні. І Америка, і Росія збираються виходити на договори про ракети середнього радіусу дії. Тобто є ці перші п’ять тем, які для президента Трампа більш важливі, ніж Україна», – твердить російський економіст. 

За словами Алексашенка, якщо про Україну йтиметься, то стосуватиметься розмова виключно дотримання Мінських угод та участі США у «нормандському форматі».

6 липня у Варшаві президент США Дональд Трамп закликав Росію припинити дестабілізувати Україну і приєднатися до західних країн у вирішенні світових проблем. За словами Трампа, Москва має «припинити дестабілізаційну діяльність в Україні і деінде, а також свою підтримку ворожих режимів, зокрема в Сирії та Ірані, і натомість приєднатися до спільноти відповідальних народів у боротьбі зі спільними ворогами і на захист самої цивілізації».

Перша особиста зустріч Трампа з російським колегою Володимиром Путіним відбудеться 7 липня на полях саміту «Групи двадцяти» в німецькому Гамбурзі.


ваш коментар: