Виконувач обов’язків директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін повідомив у Facebook про можливі затримки рейсів через спам-атаку.

«Сьогодні в аеропорту та кількох великих підприємствах державного сектора позаштатна ситуація – спам-атака. Наші ІТ-фахівці намагаються спільними зусиллями владнати ситуацію. У зв’язку із позаштатною ситуацією можливі затримки рейсів», – написав він.

Наразі на сайті аеропорту розкладу рейсів немає. Рябікін радить пасажирам уточнювати інформацію у диспетчера та безпосередньо на табло у терміналі D.

27 червня про масштабну хакерську атаку на низку банківських установ повідомили в НБУ. Окрім того, про атаку вірусом «Petya.A» повідомила «Нова пошта», також є інформація про кібератаки на Кабінет міністрів, «Укренерго», «Київенерго», «Запоріжжяобленерго», «Дніпроенерго» та кілька редакцій великих медіахолдингів у Києві та Львові.

За попередньою інформацією, йдеться про вірус-вимагач, який шифрує інформацію на комп’ютері і вимагає у користувачів гроші за розшифрування.

Про вірус «Petya» у своїх оглядах повідомляли представники розробника антивірусу «Zillya» у 2016-му. Ймовірно, зараз йдеться про якусь модифікацію згаданої програми. 


ваш коментар: