У Генеральній прокуратурі заявляють, що справу Сергія Олійника, обвинуваченого у вбивстві 17-річного підлітка під час переслідування автомобіля BMW минулого року, розглядатиме суд присяжних. 

Як повідомляє прес-служба прокуратури, сьогодні Голосіївський райсуд Києва провів підготовче засідання у справі Олійника, суд прийняв обвинувальний акт до розгляду по суті та задовольнив клопотання підозрюваного про розгляд провадження судом присяжних.

Також, вказують у прокуратурі, суд задовольнив клопотання державного обвинувача про продовження обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання та відсторонення його від посади до 23 липня. 

У листопаді 2016 року прокуратура Києва завершила розслідування кримінальної справи щодо Сергія Олійника. Йому повідомили про підозру за статтями «умисне вбивство», «замах на умисне вбивство», «перевищення влади або службових повноважень».

У Києві в ніч на 7 лютого патрульні поліцейські під час переслідування порушника правил дорожнього руху відкрили вогонь по автомобілю, внаслідок чого загинув 17-річний юнак.

У поліції пояснили, що патрульні побачили молодих людей, які після вживання алкоголю сіли в автомобіль і поїхали. Через гучномовець вони почали вимагати зупинитися, але водій на це не реагував і продовжив утікати. Після приблизно 40-хвилинної погоні через усе місто поліцейські відкрили попереджувальний вогонь. Також унаслідок цього інциденту постраждав один поліцейський.

 


ваш коментар: