Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ продовжує фіксувати порушення режиму припинення вогню на Донбасі, 13-14 травня зафіксували 1470 вибухів. 

«12 і 13 травня СММ зафіксувала збільшення порушень припинення вогню в Донецькій області, у тому числі близько 560 вибухів порівняно з попереднім звітним періодом (близько 300 вибухів). В ніч з 13 на 14 травня було зафіксовано зменшення порушень припинення вогню – у тому числі менше вибухів (близько 500) – порівняно з попереднім 24-годинним періодом», – йдеться у звіті ОБСЄ за 14 травня, опублікованому на сайті місії сьогодні, 15 травня. 

У звіті зазначається, що спостерігачі зафіксували близько 370 вибухів 13 травня (попередній звітний період – 80) й близько 40 вибухів 14 травня на Луганщині.

Учасники Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі неодноразово оголошували режим тиші на сході України. Востаннє наприкінці березня домовилися про чергове перемир’я у зоні збройного конфлікту на Донбасі, воно мало почати діяти від 1 квітня. Проте обстріли не припинилися, а сторони конфлікту звинуватили в цьому одна одну.


ваш коментар: